+38(050)027-07-80

 ten.rku%4031ltxpr

 Пн-Пт: 8:00 - 17:00





+38(050)027-07-80

 ten.rku%4031ltxpr

 Пн-Пт: 8:00 - 17:00





ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1. Професійний розвиток та підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників передбачає постійну самоосвіту, участь у програмах підвищення кваліфікації та будь-які інші види і форми професійного зростання. Заклади освіти, в яких працюють педагогічні та науково-педагогічні працівники, сприяють їхньому професійному розвитку та підвищенню кваліфікації.
2. Підвищення кваліфікації може здійснюватися за різними видами (навчання за освітньою програмою, стажування, участь у сертифікаційних програмах, тренінгах, семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-нарадах, семінарах-тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо) та у різних формах (інституційна, дуальна, на робочому місці (на виробництві) тощо).
3. Підвищення кваліфікації є необхідною умовою атестації педагогічного працівника та враховується під час обрання за конкурсом на посаду науково-педагогічного працівника.
4. Загальна кількість годин, відведена на підвищення кваліфікації педагогічного (науково-педагогічного) працівника, що оплачується за кошти відповідних бюджетів, визначається законодавством.
5. Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, включаючи порядок оплати, умови і порядок визнання результатів підвищення кваліфікації, затверджується Кабінетом Міністрів України.

План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2024 рік

Підвищення кваліфікації на освітніх платформах можна проходити для самоосвіти.

Бібліотека КПК

для педагогів, майстрів в/н та адміністрації ліцею.

На освітніх платформах розміщено як безкоштовні, так і платні онлайн курси та вебінари, спрямовані на підвищення кваліфікації викладачів з можливістю отримання відповідного сертифікату.

Made with