+38(050)027-07-80

 ten.rku%4031ltxpr

 Пн-Пт: 8:00 - 17:00





+38(050)027-07-80

 ten.rku%4031ltxpr

 Пн-Пт: 8:00 - 17:00





ОГОЛОШЕННЯ

Illustration

Проєкт "Освітній суп"

ЗАПРОШУЄМО НА БЕЗКОШТОВНЕ ДОДАТКОВЕ ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ЗІ ШКІЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ УЧНІВ ТА УЧЕНИЦЬ 5-11 КЛАСІВ.                                                           

  • Читати далі

    Проєкт «Освітній Суп» - це можливість учням отримати додаткове якісне онлайн-навчання за шкільною програмою та надолужити знання недоотримані через війну. Програма організована за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Глобального партнерства заради освіти (GPE).Більш детальна інформація за посиланням Безоплатне навчання

Illustration

Молодіжна столиця України

19-20 вересня 2024 року у м. Острог Рівненської області відбудеться Всеукраїнський форум для переможця Національного конкурсу “Молодіжна столиця України”.                                                            

  • Читати далі

    У 2022 році м. Острог стало молодіжною столицею України, однак через повномасштабне вторгнення країни-агресора на територію України, захід провести у 2022 році не було можливим. Основною метою заходу є активізація співпраці між молоддю та місцевою владою, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. Просимо сприяти поширенню інформації про Всеукраїнський форум “Молодіжна столиця України” серед зацікавлених осіб. Реєстрація на форум здійснюється за посиланням: http://surl.li/howfvuДедлайн: 12 вересня 2024 року.  У разі виникнення додаткових питань, звертатися за тел. (044) 284-30-26, відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.

Illustration

Код нації

Освітньою платформою Національного Фестивалю “Код Нації” оголошується проведення Тестування на знання Конституції України, яке присвячене 28-й річниці прийняття Конституції нашої Держави.                                                             

  • Читати далі

    Усі охочі мають чудову можливість випробувати свою ерудицію та перевірити знання щодо фундаментальних принципів нашої Держави. Методичне забезпечення Тестування здійснюється Освітньої платформою Фестивалю (технічна складова) у співпраці з кандидатом юридичних наук, старшим викладачем кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Мохончуком Б. С.
    Зареєструватись на Тестування можна на сайті події: https://law.kod-natsii.com/ з 18.06 по 18.07, скласти тестування з 28.06 по 28.07, а отримати Сертифікат знавця Конституції України одразу після складання тестування!
    Детальніше про умови участі та Регламент на сайті: https://law.kod-natsii.com/

Illustration

Всеукраїнський форум

Всеукраїнський форум для представників молодіжних рад та екологічно активної молоді "EcoFuture Of Ukraine".                                                             

  • Читати далі

    Форум спрямований на надання учасникам знань, навичок та натхнення для
    активної участі в збереженні природи та вирішенні екологічних проблем, що
    виникають під час війни.                                     
    Реєстрація на форум здійснюється за посиланням:
    https://forms.gle/gwdJ6MpVxU61HhCAA.
    Дедлайн реєстрації: 18 червня 2024 року.
    У разі виникнення додаткових питань звертатися до відділу регіональної
    молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної
    політики Міністерства молоді та спорту України за тел. (044) 284-30-26 або на
    електронну пошту: .ten.rku%40lomoiger

Illustration

Діджиталізація

Друзі, вітаю Вас!Розпочинаємо новий грант.
Конкурс присвячений діджиталізації освіти. Ми натхнені тим, що освіта в Україні може швидко адаптуватися, змінюватися та розвиватися відповідно до викликів часу. Умови конкурсу: https://svitua-grant.com/ 

  • Читати далі

    Дорогі друзі!Триває грантовий конкурс, де учасники можуть отримати призову стипендію у розмірі 20000 гривень!Тема конкурсу: "Діджиталізація Навчання: Шлях до Цифрової Грамотності". Для участі у конкурсі виконайте умови на сторінці гранту: https://svitua-grant.com/ Мета конкурсу: сприяти цифровізації освіти в Україні шляхом залучення студентів та учнів до розробки та впровадження інноваційних проектів. Терміни, правили та зміни на офіційній сторінці конкурсу.Дякуємо Вам за участь! Слава Україні!З повагою Ілля Олійник, керівник проекту

Illustration

День відкритих дверей

Рубіжанський професійний хіміко-технологічний ліцей запрошує випускників 9-х та 11-х класів 14 травня о 16:00 на онлайн-конференцію День відкритих дверей.

Illustration

Щодо проведення опитування

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

  • Читати далі

    Одним із завдань моніторингу є формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом.
    Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.
    Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.
    Враховуючи наведене, просимо розповсюдити інформацію про проведення всеукраїнського опитування серед підпорядкованих вам органів, шляхом розміщення лендінг сторінки (посилання https://survey.sportforall.gov.ua) на офіційних сайтах, сторінках у соціальних мережах та в месенджерах, а також долучитися до опитування.

Illustration

БЕЗБАР’ЄРНИЙ СЛОВНИК: ЛЮДИ СТАРШОГО ВІКУ

Дідусь, бабуся, пенсіонер, пенсіонерка – чи замислювалися ви як коректно звертатися до людей старшого віку, до прикладу, у громадському місці? Правильному та безбар’єрному спілкуванню вчить онлайн-посібник «Довідник безбар’єрності», розроблений за ініціативи Олени Зеленської.Відтак, прикметником «старі» можна зачепити ту групу людей, яка себе так не ідентифікує, хоча цей варіант може часто траплятися як в медіа, так і на розмовно-побутовому рівні. Крім того, з урахуванням загальносвітової тенденції подовження життя, стає неочевидним, людей якого віку зараховувати до цієї категорії. До речі, згідно з класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, літнім вважається вік 60-75 років, а старечим — 75-90 років. Тих, хто досяг 90 років і більше, прийнято називати довгожителями.

  • Читати далі

    «Бабуся», «дідусь» вживаємо лише, коли треба вказати на родинні зв’язки.Термін «пенсіонери» також бажано використовувати, залежно від контексту. Адже цей термін в першу чергу характеризує людей, що отримують пенсію безвідносно до віку. Бо пенсія може бути також призначена, наприклад, дитині або іншій особі по втраті годувальника тощо.Якщо нам все ж таки потрібно позначити різницю у віці того покоління, про яке ми говоримо чи пишемо, можна говорити «старше покоління», «люди старшого віку», «старші люди». Також сьогодні в українському законодавстві використовується такий термін, як «люди похилого віку», а от в Європі, наприклад, про людей, що вийшли на пенсію, кажуть «люди третього віку».Довідково: вебресурс «Довідник безбар’єрності», окрім словника з правильними толерантними визначеннями різних верст населення, консультації по взаємодії у стресових ситуаціях, слушні поради у воєнний час та багато іншого: https://bf.in.ua/

Illustration

Вступ до Луганського медичного університету

Державний заклад «Луганський державний медичний університет» повідомляє, що в рамках вступної кампанії 2023 оголошується додатковий набір студентів на навчання, в тому числі з тимчасово окупованих територій, за наступними спеціальностями: 222 «Медицина», 221 «Стоматологія», 226 «Фармація, промислова фармація», 228 «Педіатрія».

  • Читати далі

    Вступники з тимчасово окупованих територій та вступники які переселилися з неї після 01.01.2023 року мають можливість вступити на бюджетну форму навчання, без ЗНО/НМТ, через Освітній Центр «Донбас-Україна» за співбесідами (право на вступ через освітній центр за співбесідами мають абітурієнти, що мешкають на тимчасово окупованій території автономної республіки Крим, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей; або ті, що переселилися з неї після 1 січня 2023 року).Які дії?зв’яжіться з приймальною комісією будь яким способом (телефон, Вайбер, Телеграм, електронна пошта);отримайте вичерпну інформацію;подайте заяву, пройдіть співбесіди (очно або дистанційно) та отримайте рекомендацію до зарахування. Час є до 29 вересня!Вступники, що мають статус ВПО, що мешкають на території активних бойових дій, та інші – можуть подати заяви на загальних підставах на додаткові конкурсні пропозиції з 01.09.2023 до 15.09.2023. Ця категорія вступників має право бути переведена на місця державного замовлення (за погодження МОЗ).Які дії?зв’яжіться з приймальною комісією будь яким способом (телефон, Вайбер, Телеграм, електронна пошта); отримайте вичерпну інформацію; подайте заяву на обрану конкурсну пропозицію та отримайте рекомендацію до зарахування.Університет гарантує підготовку висококваліфікованих фахівців, які відповідають сучасним потребам ринку праці, адже концепція діяльності Державного закладу «Луганський державний медичний університет» побудована на примноженні практичного і наукового потенціалу України у сфері охорони здоров’я та зближення медичної освіти і наукових досліджень в галузі медицини. Крім того, що ви станете успішним спеціалістом, також зможете брати активну участь в студентській спільноті та участь в усіх заходах університету!Наші контакти:Рівненська область, місто Рівне, вул. Саймона Сміта, 3, каб. 109(або: вул. 16-го липня, 36, каб. 805) офіційний сайт: www.lsmu.edu.ua  телефони приймальної комісії:+38 (095) 031-54-57 (Viber, Telegram); +38 (068) 370-36-69ЧЕКАЄМО НА ВАС !!!

Illustration

Проєкт "Незламні діти. Я чекаю"

Українські діти, які побачили війну на рідній землі, розповідають свої історії: як зустрічали 24 лютого, рятувались, виїжджали за кордон, чому повернулись та хочуть жити в Україні, про волонтерство й підтримку ЗСУ. Серед героїнь фільму 12-ти річна Яна з Нью-Йорка Донецької області, яка опинилась з мамою і братом на краматорському вокзалі під час обстрілу РФ 8 квітня 2022 року. Родина вижила, але Яні та її мамі довелось пройти протезування кінцівок в США.

  • Читати далі

    Своєю історією поділились також Анна та її брати – Матвій і Андрій. Після того, як їх батько загинув на фронті, мати, Ївга, доєдналась до медичного батальйону «Госпітальєри». Соломія грає на сопілці та збирає гроші для ЗСУ. Дівчинка чекає, щоб її тато повернувся з Перемогою та вони всією родиною поїхали на море в Бердянськ.  Проєкт документує свідчення дітей про воєнні злочини РФ проти українського народу та людяності.Відео-проєкт знаходиться за посиланням https://youtu.be/ZKtpFCrp1zM.

Illustration

Всеукраїнський конкурс

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки i розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики i державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі Конкурс), що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

  • Читати далі

    У 2023 році Конкурс проводитиметься у 6 номінаціях: «Рівні права i можливості жінок i чоловіків»; «Політична освіта та політична культура»; «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи»; «Реформування освіти в умовах воєнного стану»; «Мій довід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики» та «Реформування державного управління в контексті європейської інтеграції України». Детальну інформацію про Конкурс можна знайти на офіційному веб-сайті Конкурсу: https://vseukrainskyi-konkurs2020.rrioze1lo.com/.

Вступ до ЛГІФК

Illustration


Illustration

7 ПОРАД, ЯК НЕ ТРЕБА РЕАГУВАТИ НА ЛЮДЕЙ З ФІЗИЧНИМИ ВАДАМИ

Співчуття, жалість та навіть слова підтримки не завжди доречні для осіб, які мають фізичні вади. Якщо ви прагнете безбар’єрно спілкуватися, бути чемними з військовими та цивільними, що пережили серйозні травми, втратили кінцівку, мають спотворене обличчя тощо, можна скористатися порадами ветеранів – пацієнтів національного реабілітаційного центру «Незламні». Про це повідомили в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.

  • Читати далі

    Порада № 1. Не витріщайтеся. Не варто пильно розглядати скалічену людину. Навіть тоді, коли вам її дуже шкода і ви їй дуже вдячні. Людина почуватиметься ніяково. Ніхто би не хотів опинитися у такій некомфортній ситуації.
    Порада № 2. Не кажіть «Одужуй!». Якщо ви зустріли людину з протезом у громадському місці, то, ймовірно, вона вже одужала. Втрачена кінцівка, на жаль, вже не відросте, навіть якщо ви бажатимете цього від щирого серця.
    Порада № 3. Не «лізьте в душу». Ветерани розповідають: сторонні досить часто намагаються зав’язати з ними розмову, щоб продемонструвати свою підтримку. Інколи люди запитують, як саме вони отримали поранення чи як травмувалися або їх цікавлять деталі реабілітації. Не всім приємно згадувати цей досвід, тому спершу варто з’ясувати: чи хотілося б людині взагалі говорити про поранення чи реабілітацію.
    Порада № 4. Не демонструйте жалості. Жаліти когось, співчувати чи відчувати емпатію до травмованої людини, а особливо до наших захисників – це нормально. Проте ці почуття варто проявляти у конструктивний спосіб, напри­клад, демонструючи підтримку чи здивування, як добре люди­на справляється.
    Порада № 5. Не уникайте. Багато людей ніяковіють чи почуваються незручно, коли зустрічають когось з ва­дами обличчя або протезом ноги чи руки. Люди не знають, як поводитися, не знають, про що говорити. Але травмовані чи протезовані люди є по­вноцінними членами нашого суспільства та дуже часто – з особливими заслугами. Вони потребують нашої з вами уваги й піклування.
    Порада № 6. Поговоріть зі своїми дітьми, і краще зробіть це завчасно. Діти часто поводяться безпосередньо. Поясніть їм, що таке протез та чому людям їх встановлюють. Це допоможе вам уникнути незручних ситуацій, коли ви зустрінете протезовану людину
    Порада № 7. Спілкуйтеся. Людські стосунки й людські реакції завжди є індивідуальними. Неможливо напрацювати вичерпний перелік ситуацій та рекомендацій на всі випадки життя. Але є одне універсальне правило: перш ніж щось робити, про це слід спершу запитати, й тільки отримавши згоду можна продовжувати розмову, підбадьорювати, співчувати чи допомагати. А в деяких ситуаціях найкраще буде просто разом помовчати.

Made with