9 листопада класний керівник групи З-16 Калугіна С.М. провела відкриту виховну годину «Мандрівка Україною» у вигляді гри-подорожі. Хлопці зварники змагалися з дівчатами кравцями з групи Кр-16, відповідаючи на питання на кожній станції гри. Помандрували Україною: відвідали Київ, побували в Карпатах і на Кримських горах, згадали водні ресурси (р. Дніпро, моря Чорне та Азовське) та повернулися на Батьківщину у місто Рубіжне (станція «Рубіжне – місце народження і місце навчання»).Переможених і переможців не було (хоча дівчата і набрали більшу кількість балів), всі отримали задоволення від змагань. Під час гри «Мікрофон» учні поділилися враженнями від віртуальної подорожі містами нашої країни, побаченого та почутого.І завершила Сніжана Миколаївна виховну годину словами з поезії В. Сосюри «Любіть Україну».
8 листопада класний керівник Кривунченко Н.І. провела відкриту виховну годину в групі першого курсу «Кухар. Кондитер» на тему «Хліб – усьому голова». Тема виховної години обрана недаремно, вона тісно пов`язана з майбутньою професію учнів. Головною метою заходу було: прищепити здобувачам освіти повагу до праці людей причетних до виготовлення Хліба, виховати шанобливе ставлення до рідної землі. Тема виховної години розкривається шляхом використання різних форм та методів роботи: бесіди, розповідей, перегляду відео, декламування віршів.В нашій країні хліб здавна вважався символом святості, радості, щастя, здоров'я та багатства. Його шанують, ним присягають, скріплюють договір, з ним пов’язують добробут і навіть саме життя. Виховна година була сповнена цікавих і невідомих фактів про хліб. Учні були святково вбрані та справжньою прикрасою став власноруч випечений коровай.
6 листопада в групі хлопців зварників Єфімцева Марина Віталіївна провела дуже пізнавальну виховну годину присвячену українському козацтву а саме козацькій зброї. В умовах українських реалій, коли Україна ціною життя, зусиллями українських військових, відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання молоді. Українське козацтво – це унікальне явище в історії України. Українські козаки були не тільки охоронцями державних кордонів, але й основною силою, яка забезпечувала перемогу у визвольній боротьбі українців за свободу. Прикрасою виховного заходу стала театралізована постановка учнів групи.
5 листопада в групі кравців другого курсу відбулася виховна година «Українська вишиванка – етнічний бренд, перевірений історією». Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Аудиторія була прикрашена рушниками та вишиванками. Учениці підготували вірші, пісні. Класний керівник намагалася занурити дівчат та гостей заходу в історію української вишивки та познайомити з традиціями використання орнаментів та кольорів. Виховна година пройшла в теплій атмосфері.
1 листопада в рамках декади відкритих виховних годин в групі кравців 2-го курсу була проведена виховна година. Досвідченим класним керівником Реченко К.О. була обрана актуальна для цієї групи тема «Я сильна і слабка, Я – жінка». Ксенія Олексіївна творчо підійшла до підготовки виховного заходу. Дівчатам було показане відео-інтерв’ю де учні ліцею висказують свою думку про те якою має бути дівчина. Дівчата підготували танець, прочитали вірші. Особливий інтерес викликав виступ психолога ліцею Кобріної Оксани Володимирівни, яка розповіла про насильство в сім’ї. А закінчила виховну годину Реченко К.О. побажанням, щоб на свої печалі ви дивилися у мікроскоп, а на радощі – у телескоп. Щоб у пустелі вам завжди таланило на оазис, а в морі – на острів. Щоб руки, простягнуті до вас, завжди були дружніми, а вуста коханими. Щоб ваш сон був глибоким, життя легким, а гаманець важким.
Чудове та яскраве свято, присвячене Дню захисника України, відбулося 12 жовтня у стінах нашого ліцею. На сцені актового залу команди здобувачів освіти змагалися з силових видів спорту, інтелекту, спритності та проявляли свої творчі таланти. Ліцеїсти та педпрацівники РПХТЛ активно підтримували конкурсантів бурхливими оплесками. В цей день був побитий рекорд ліцею по підніманню гирі, найсильнішим став здобувач освіти групи Е-16 Олександр Чуприн. До речі, саме його команда зайняла перше місце в конкурсі, друге почесне місце посіли першокурсники гр. З-18, а третє місце дісталося гр. З-17. Всі учасники отримали солодкі призи.